Kovaný zahradní nábytek Metalarte Maroc

Exkluzívní kovový a kovaný zahradní nábytek

Mnoho stolů, židlí a ostatního nábytku je možné vyrobit jako zahradní verze.


Kolekce - Maroc - Padova, Ferrol, Malaga, Venlo, Napoli a Navas doporučujeme k používání v zahradě. Židle nejsou stohovatelné.

Původní domácí nábytek se zinkuje a potom upravuje polyesterovými práškovými barvami. U každého kusu nábytku najdete popis a dozvíte se jestli je možné objednat zahradní nábytek.

Barvy kovu u zahradního nábytku


Nábytek pro zahradu lze vyrobit jen v barvách hnědé a černé.


Ceny zahradního nábytku

Příplatek za zahradní verze je 10% (většina nábytku a zahradní židle s pasy na sedadlach, např Ferrol) nebo 20% (zahradní židle které mají mřížoviny na sedadle a opěradle – např. Gallo, Modena, Paloma).

Kovové pasy na sedadlach u zahradních židlích a křesel


Domácí nábytek, např. židle Ferrol, má mřížoviny na sedadlach (a např. židle Ariana ma také mřížoviny na opěradle). U zahradního nábytku (např. židle Ferrol) jsou kovové pasy na sedadlach. Tímto způsobem se zmenšuje riziko vzniku rzi.

Křeslo nebo židle typu Gallo (mřížoviny na sedadle a opěradle) apod. je také možné vyrobit jako zahradní verze. Mřížoviny jsou tehdy z hustšího ocelového plechu. Takové zahradní křeslo/židle je trochu těžší než domácí verze. Výroba je samozřejmě dražší než židlích s pasy na sedadlach.